سامانه فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی


راهنمای ثبت نام و استفاده از سامانه
به نام خدا
با سلام
لطفا پیش از ثبت نام در سامانه به نکات زیر توجه کنید:
1. پیش از ثبت نام همه مدارک خود را آماده کنید. این مدارک شامل آخرین حکم دریافتی و اسکن یک قطعه عکس 3*4 است.. عکس شما نباید بیش از 100 کیلو بایت باشد.
2. توجه کنید که هنگام ثبت نام از شما رمز عبور و سوال امنیتی پرسیده می شود. برای هربار ورود به سامانه نیاز دارید که از نام کاربری خود ( کد ملی) و رمز عبور استفاده کنید. رمز عبور خود را در جایی امن یاد داشت کرده و آن را به خاطر بسپارید.
حین ثبت نام از شما یک سوال امنیتی پرسیده می شود که باید به آن پاسخ بدهید. لطفا سوالی را انتخاب کنید که پاسخ آن همیشه در ذهن شما بماند. زیرا اگر خواستید رمز عبور خود را تغییر دهید و یا اگر رمز عبور خود را فراموش کردید می توانید با استفاده از این پرسش و پاسخ آن رمز عبور خود را تغییر دهید.
توجه کنید که اگر رمز عبور و سوال و پاسخ امنیتی را همزمان فراموش کنید برای تغییر رمز عبور باید مدارک شناسایی خود را به فدراسیون برده تا پس از احراز هویت، رمز عبور شما را تغییر دهند.
3. پس از اینکه ثبت نام کردید ظرف مدت کوتاهی ثبت نام شما توسط فدراسیون تایید خواهد شد. پس از تایید شدن حساب کاربری، وارد حساب کاربری خود شوید و اطلاعات مسابقه ها و کلاس هایی را که قبل از راه اندازی سامانه شرکت کرده اید را وارد کنید تا برای رتبه بندی و ارتقای شما مورد استفاده قرار گیرد.
دوفایل ویدئو آموزش ثبت اطلاعات در سامانه، در لینک های زیر گذاشته شده. توصیه می کنیم حتما این ویدئو ها را مشاهده کرده و بعد اقدام به ثبت نام کنید
آموزش ثبت صحیح اطلاعات در سامانه بانک اطلاعاتی.
آموزش برطرف کردن خطاها هنگام ثبت اطلاعات در سامانه.
با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما.

فدراسیون ورزش های پهلوانی و زورخانه ای


       
ارتباط با فدراسیون: 02188306288
*طراح و برنامه نویس: زهرا فرهادی نیا *